ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής: Συγκεντρωτικά αποτελέσματα Π.Ε. Κοζάνης για το όνομα της παράταξης.

Σύνθεση Συντονιστικών Επιτροπών Τοπικών Οργανώσεων και εκλεγμένοι αντιπρόσωποι για το συνέδριο του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής.

stefanos tsikas ptolemaida teba pdm
ΠΟΛΙΤΙΚΗ

Σύνθεση Συντονιστικών Επιτροπών Τοπικών Οργανώσεων και εκλεγμένοι αντιπρόσωποι για το συνέδριο του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής.

 

Μετά τις εσωκομματικές εκλογές της 8ης Μαΐου αναδείχτηκαν τα μέλη των νέων Συντονιστικών Επιτροπών των Τοπικών Οργανώσεων καθώς και οι ογδόντα τέσσερις (84) αντιπρόσωποι για το συνέδριο του Κινήματος στις 20-22 Μαΐου.

Στις πέντε Τ.Ο. προστέθηκε και μια έκτη στην Αιανή, αφενός τιμητικά όχι μόνο ως ιστορική έδρα του Δήμου Κοζάνης αλλά κυρίως ως της πρώτης περιοχής που ίδρυσε Τ.Ο. του ΠΑΣΟΚ στον νομό και αφετέρου ως σημάδι της αναγέννησης του Κινήματος στον τόπο. Οι Συντονιστικές Επιτροπές είναι πενταμελείς, εκτός από εκείνη του Δ. Κοζάνης (πλην Αιανής) που είναι επταμελής. Οι νέες Σ.Ε. θα συγκροτηθούν σε σώμα σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από το Καταστατικό.

Ακολουθούν οι συνθέσεις των νέων οργάνων με αλφαβητική σειρά:

Τ.Ο. Αιανής

  1. ΒΑΒΛΙΑΡΑ Ελευθερία
  2. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ιωάννης
  3. ΤΣΙΑΜΗ Ελένης
  4. ΤΣΙΑΜΗΣ Νικόλαος
  5. ΦΤΑΚΑΣ Γεώργιος

Τ.Ο. Βελβεντού

  1. ΒΛΑΤΗ Ελένη
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Γεώργιος
  3. ΖΟΥΖΟΣ Ιωάννης
  4. ΚΟΥΣΑΣ Αναγνώστης (Νότης)
  5. ΤΖΑΤΣΟΥ Ελένη

Τ.Ο. Βοΐου

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ Ασπασία
  2. ΓΡΑΒΑΣ Δημήτριος
  3. ΚΑΣΤΙΑ Παναγιώτα
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος
  5. ΧΙΟΝΟΣ Κωνσταντίνος

Τ.Ο. Εορδαίας

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ιωάννης
  2. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γεώργιος
  3. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ελευθερία (ποσόστωση εκπροσώπησης φύλου)
  4. ΚΑΛΠΑΞΗΣ Δημήτριος
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Έφη

Τ.Ο. Κοζάνης

  1. ΓΚΙΡΝΗΣ Γεώργιος
  2. ΓΚΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗ Αναστασία
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Αριστοτέλης
  4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Θωμάς
  5. ΠΟΥΛΙΟΣ Παναγιώτης
  6. ΤΑΓΑΡΑΣ Γεώργιος
  7. ΧΑΡΙΣΗ Μαλαματή

Τ.Ο. Σερβίων

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Γεώργιος
  2. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Ελπίδα
  3. ΚΙΡΤΙΚΙΔΟΥ Μαριάνθη
  4. ΚΑΡΑΔΙΣΟΓΛΟΥ Νικόλαος
  5. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ Σοφία

 

Αντιπρόσωποι για το Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής, αλφαβητικά.

Δήμος Βελβεντού (2):

  1. ΚΟΥΣΑΣ Αναγνώστης (Νότης)
  2. ΝΟΥΣΗ Ελένη

Δήμος Βοΐου (8):

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ Στέλλα
  2. ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΗΣ Νικόλαος
  3. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Ευανθία
  5. ΝΤΕΝΤΗΣ Δημήτριος
  6. ΠΕΣΝΙΚΑΣ Θεόδωρος
  7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Λάζαρος
  8. ΧΙΟΝΟΣ Κωνσταντίνος

Δήμος Εορδαίας (31):

  1. ΑΓΓΕΛΗ Ευγενία – Ελένη
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ιωάννης
  3. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος
  4. ΑΡΜΑΤΑ Αικατερίνη
  5. ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ Ηλίας
  6. ΒΑΣΔΡΑΒΕΛΛΗΣ Αθανάσιος
  7. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ Βασιλική
  8. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Χρήστος
  9. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Γιώργος
  10. ΖΑΦΕΙΡΗΣ Γιώργος
  11. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος
  12. ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ελευθερία
  13. ΚΑΤΣΑ Μαρία
  14. ΚΟΚΑΝΗΣ Αχιλλέας
  15. ΚΟΥΤΣΕΓΚΟΥ Μαρία
  16. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Λάζαρος
  17. ΜΗΤΚΑ Ευγενία
  18. ΜΗΤΚΑΣ Μιχάλης
  19. ΜΠΑΛΤΖΗΣ Αναστάσιος
  20. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Iσαάκ
  21. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος
  22. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κυριάκος
  23. ΠΕΪΤΣΙΝΗ Ζωή
  24. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ Αναστάσιος
  25. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Μάρκος
  26. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Έφη
  27. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Καλλιόπη
  28. ΤΣΙΛΦΙΔΗΣ Χρήστος
  29. ΤΣΟΛΑΚΗΣ Χρήστος
  30. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Γεώργιος
  31. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Γεώργιος

Δήμος Κοζάνης (34):

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ Μαρία (ποσόστωση εκπροσώπησης φύλου)
  2. ΓΚΙΡΝΗΣ Γεώργιος
  3. ΓΚΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗ Αναστασία
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Ιωάννης
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Αριστοτέλης
  6. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Ευστράτιος
  7. ΖΕΡΒΑΣ Βασίλης
  8. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Γεώργιος
  9. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Ιωάννης
  10. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ Δημήτρης
  11. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Θωμάς
  12. ΚΑΡΑΓΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Γεώργιος
  13. ΚΑΡΜΑΛΗΣ Ιωάννης
  14. ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΟΥ Σουλτάνα (Τάνια)
  15. ΚΟΛΙΟΥ Αναστασία
  16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος
  17. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος
  18. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ραλλού
  19. ΠΑΛΑΣΚΑΣ Νικόλαος
  20. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Λάζαρος
  21. ΠΑΤΣΩΝΑΣ Γεώργιος
  22. ΠΟΥΛΙΟΣ Παναγιώτης
  23. ΣΗΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γεσθημανή
  24. ΣΕΡΑΦΕΙΜ Ιωάννης
  25. ΣΟΥΛΙΔΟΥ Αικατερίνη (ποσόστωση εκπροσώπησης φύλου)
  26. ΤΑΓΑΡΑΣ Γεώργιος
  27. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ Θεόδωρος
  28. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ Δημήτριος
  29. ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ Ευδοξία
  30. ΤΣΟΤΣΙΟΥ Δήμητρα
  31. ΦΤΑΚΑΣ Γεώργιος
  32. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Αργύριος
  33. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ Νικόλαος
  34. ΧΙΩΤΗ Παρθένα

Δήμος Σερβίων (9):

  1. ΒΑΛΙΑΚΑ Βάια
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Γεώργιος
  3. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Λουκάς
  4. ΚΑΡΑΔΙΣΟΓΛΟΥ Νικόλαος
  5. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος
  6. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Όλγα
  7. ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ Θωμάς
  8. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ Σοφία
  9. ΤΕΛΛΙΟΣ Γεώργιος

 

Γραφείο Τύπου

Ν.Ε. Κοζάνης

Κοινοποιήστε το άρθρο

Η γνώμη σας μετρά. Σχολιάστε το άρθρο:

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.