Η ΟΜΆΔΑ “ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΣΑΡΙΣΣΑ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΈΣ ΟΜΆΔΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΆΔΑ, ΣΥΛΛΈΓΟΥΝ ΣΧΟΛΙΚΌ ΥΛΙΚΟ (ΜΟΛΎΒΙΑ-ΣΒΥΣΤΡΕΣ-ΤΕΤΡΑΔΙΑ-ΣΤΥΛΟΥΣ-ΜΠΛΟΚ ΖΩΓΡΑΦΙΚΉΣ-ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ),ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΆ ΜΑΣ ΑΔΈΡΦΙΑ ΣΤΗΝ Β.ΗΠΕΙΡΟ.
ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΘΑ ΠΡΟΩΘΗΘΕΙ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΉΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΎ ΕΔΆΦΟΥΣ. Η ΣΥΛΛΟΓΉ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΣΉΜΕΡΑ ΕΩΣ 12 ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ ΣΤΑ ΤΗΛΈΦΩΝΑ 6978373438 ΚΑΙ 6948664460 ΑΠΟ ΤΙΣ 08:00 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 14:00
Πως σας φάνηκε το άρθρο;
+1
+1
+1
Ενα μεγαλο μπράβο στα παλικάρια τις ΣΑΡΙΣΣΑΣ για την μεγάλη αυτη κίνηση τους. Τέτοια ομάδα χρειάζεται η πολη μας.