Eυχαριστήρια επιστολή Δήμου Κόνιτσας στον Πολιτιστικό Σύλλογο Πτολεμαϊδας ”Ο ΣΩΤΗΡΑΣ” Τελευταία ενημέρωση: 06/07/2017 12:56 Eordaialive Team ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Κοινοποιήστε 0λ ανάγνωσης Κοινοποιήστε Πως σας φάνηκε το άρθρο; +1 0 +1 0 +1 0 Μοιραστείτε αυτό το άρθρο Facebook Twitter Email Αντιγραφή συνδέσμου Προηγούμενο άρθρο «Απογειώνονται» οι καλοκαιρινές εκδηλώσεις του Προφήτη Ηλία, στο Λέχοβο Επόμενο άρθρο Συνελήφθη 38χρονος αλλοδαπός σε βάρος του οποίου εκκρεμούσαν Ένταλμα Σύλληψης