0 Σύλλογος Πολυτέκνων Γονέων Εορδαίας τιμά την πολύτεκνη μητέρα! Τελευταία ενημέρωση: 12/05/2023 12:05 Eordaialive Team ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Κοινοποιήστε 0λ ανάγνωσης Κοινοποιήστε ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΜΗΤΈΡΑ”…. ελπίδα και Θεμέλιο του Γένους! Την Δευτέρα 15-5-2023 και ώρα 18.30 μ.μ ο σύλλογος μας θέλοντας να τιμήσει την πολύτεκνη μητέρα, θα πραγματοποιήσει στα γραφεία του συλλόγου γιορτή προς τιμή της με Δώρα και κεράσματα! Σας περιμένουμε όλες τις μητέρες . Με εκτίμηση το Δ.Σ του συλλόγου. Πως σας φάνηκε το άρθρο; +1 0 +1 0 +1 0 Μοιραστείτε αυτό το άρθρο Facebook Twitter Email Αντιγραφή συνδέσμου Προηγούμενο άρθρο Επίσκεψη του υποψηφίου Βουλευτή Ι. Νικολαΐδη στον Νομαρχιακό Σύλλογο ΑΜΕΑ Ν. Κοζάνης και στο Δήμο Βερμίου Επόμενο άρθρο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ: Ανεκτίμητη η συμβολή των νοσηλευτών Αφήστε ένα σχόλιο Αφήστε μια απάντησηΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα Email Δ