Εκδήλωση τιμή στην “Πολύτεκνη Μητέρα” ως πρόσωπο, σύμβολο _αν και η γιορτή της μητέρας είναι κάθε μέρα εφόσον το να είσαι “μάνα “είναι ένας ρόλος ισόβιος που δεν σταματά και δεν τελειώνει ποτέ πραγματοποίησε ο Σύλλογος Πολυτέκνων Γονέων Εορδαίας.
Όλγα Πουταχίδου Αντιπεριφερειάρχης Παιδείας , Λύσανδρος Μεταξάς Αντιπεριφερειάρχης Οικονομικών ,Ελένη Χονδροματίδου Περιφερειακή Σύμβουλος, Δημήτρης Καρακασίδης πρόεδρος ΔΕΤΥΠ, Αλεξάνδρα Τσιτσιντά πρόεδρος Κοινότητας , Βίκυ Βρυζίδου πρώην Βουλευτής ,Πίστη Κρυσταλλίδου υποψήφια Ευρωβουλευτής, Θεοδώρα Καλλού εκπρόσωπος του γραφείου του Υφυπουργού κ.Κωσταντινίδη.
και εκπρόσωποι πολιτιστικών συλλόγων και φορέων
BOUDOIR κέντρο αισθητικής
Shape your Nails:Mary
Beauty Shop”Αρετή”
Πως σας φάνηκε το άρθρο;
+1
1
+1
+1
1