Γιορτινή ημέρα σήμερα Κυριακή 4/2/24 στην κοινότητά μας με την κοπή της βασιλόπιτας. Ευχαριστούμε θερμά τον Αντιδήμαρχο Ελλησπόντου κ. Ελευθεριάδη Ν. και τον Δημοτικό Σύμβουλο κ. Κορωνιδη Δ. όπως επίσης όλες και όλους όσους παραβρέθηκαν στην εκδήλωση.
Το φλουρί το έτυχε ο παιδικός σταθμός και το φλουρί των κατοίκων το έτυχε ο κ. Κυκκίδης Κ.
Ευχόμαστε σε όλους σας υγεία!
![Κοπή βασιλόπιτας στην κοινότητα Δρεπάνου ( φωτογραφίες) 37 Eordaialive.com - Τα Νέα της Πτολεμαΐδας, Εορδαίας, Κοζάνης Κοπή βασιλόπιτας στην κοινότητα Δρεπάνου ( φωτογραφίες)](https://eordaialive.com/wp-content/uploads/2024/02/1707071284928.jpg)
Πως σας φάνηκε το άρθρο;
+1
+1
+1